FILLIMI KOMPANIA PRODUKTET SHERBIMET KONTAKT
ENGLISH

Fidanishte "GJELBERIMI"
Ju garanton shėrbim tė shpejtė,
cilėsor dhe me ofertė konkuruese.

Garanton cilėsi tė lartė dhe ēmime konkuruese fidanėsh dhe lulesh qė janė shumė tė kėrkuara nė tė gjithė vendin tonė dhe nė rajon.


Gjelbėrimi : Shėrben nė drejtimin e sistemit ujitės "pop-up" dhe sistemi
"kap po kap" tė mikrospėrkatjes.

email